Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
© 2020 Daivings.lv

Austrālijā atklāta jauna raju suga

Daivings - Marts 3, 2010

 Rietumaustrālijā Ningalo dabas parka teritorijas ūdeņos atklāts jauns raju veids. Jaunatklātās rajas pieder pie Neotrygon sugas. Pagaidām gan jaunatklātajām rajām nav dots zinātniskais nosaukums.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

zilriņķu astoņkājis (blue-ringed octopus)

L.L. - Februāris 4, 2008

 Vai Jūs zinājāt, ka pats indīgākais astoņkājis ir golfa bumbiņas lielumā? Der zināt, ka zilriņķu astoņkājis (blue-ringed octopus) ir visnotaļ bīstams un indīgs radījums. Diez vai būs patīkami, kad tas ar savu papagaiļiem raksturīgo knābi izkodīs cauri hidrotērpam. Pēdējais, ko upuris redz – ir zili riņķi, kuri parādās īsi pirms astoņkāja uzbrukuma.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

10 lietas, kas tev jāzin par Lapas Skorpionzivi (Leaf Scorpionfish)

Martins - Janvāris 27, 2008

 Kārtējais ieskats zemūdens iemītnieku pasaulē. Šoreiz 10 lietas, kas katram nirējam būtu jāzin par Lapas Skorpionzivi (Leaf Scorpionfish).

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Mola Mola jeb okeāna Saules zivs

Martins - Janvāris 23, 2008

 Kādu laiku atpakaļ runājot par manu daivinga ceļojumu Bali mēs uzsākām pārrunas par Mola Mola (vai okeāna Saules zivi). Manuprāt, ir pienācis laiks apkopot pamatinformāciju par šo interesanto jūru un okeānu iemītnieku.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Nudibranch

Martins - Janvāris 20, 2008

 Daudzi no man pazīstamiem cilvēkiem kasa galvas, kad skatoties uz fotogrāfijām izdzird vārdu „Nudibranch”, bet man, ja godīgi, nepatīk šos jūras iemītniekus saukt vienkārši par jūras gliemežiem.... Man vienmēr šie dzīvnieciņi ir šķituši interesanti, jo tos varam satikt gandrīz katrā daivā siltākos ūdeņos un to spilgtās krāsas, sarežģītais raksts, dīvainās formas un mistiskais dzīves veids, vienmēr piesaistīs uzmanību. Vārds „nudibranch” ir cēlies no Latīņu – nudus (kails) un Grieķu – branhia (žaunas).

Apspriest rakstu forumā!
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto