Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
Jaunākie raksti
Laimīgu un ar Daivingu bagātu 2011. gadu! (Par portālu) lasīt vairāk ...

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā (Raksti) lasīt vairāk ...

Džeimss Kamerons svin dzimšanas dienu Baikāla dzelmē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!! (Raksti) lasīt vairāk ...

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Baltijas jūras gultnē atrasts, iespējams, vecākais dzeramais šampanietis pasaulē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

BH2 ziņo no Slokas (Raksti) lasīt vairāk ...

Šodien svētki - Nesijas diena! (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Nesijas projekts tuvojas finišam (Raksti) lasīt vairāk ...

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...
© 2020 Daivings.lv

Daivings.lv sadarbībā ar veikalu tīklu „Batiskaf” izsludina konkursu

Daivings - Decembris 8, 2008

 Laika posmā no 2008.gada 1.decembra līdz 2009.gada 31.janvārim norisināsies portāla daivings.lv un veikalu tīkla „Batiskaf” kopīgi rīkotais konkurss – loterija, kurā aicināti piedalīties visi foruma lietotāji. Balvā  - dāvanu kartes 50,- Ls, 30,-Ls un 20,-Ls vērtībā no veikalu tīkla „Batiskaf”.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Atklāta Aleksandra Mariničeva zemūdens foto izstāde „Zemūdens ekspedīcija”

Shofja - Septembris 24, 2008

 23.septembrī Galerijā „Centrs” svinīgi tika atklāta Aleksandra Mariničeva zemūdens fotogrāfiju izstāde „Zemūdens ekspedīcijas”, kā arī prezentēts 2009.gada kalendārs, kurā apkopotas fotogrāfijas no fotogrāfa zemūdens ceļojumiem.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Galerijā Centrs atklāj zemūdens foto izstādi un iepazīstina ar unikālu kalendāru

Daivings.lv - Septembris 17, 2008

 No 23. septembra līdz 11. oktobrim Galerijā „Centrs” būs skatāma fotogrāfa Aleksandra Mariničeva foto izstāde „Zemūdens ekspedīcija”. Atklāšana notiks 23. septembrī sešos vakarā. Tūlīt pēc tam tiks prezentēts arī autora lielformāta zemūdens foto kalendārs 2009. gadam.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Pie mums Baltijas jūrā atrasta „ENIGMA”

Shofja - Jūlijs 2, 2008

 Kurš tad nav dzirdējis par holandieša Hugo A. Koha (Hugo A. Koch) 1919.gadā patentēto slaveno portatīvo šifrēšanas mašīnu „ENIGMA” (grieķiski ENIGMA nozīmē „noslēpums”), kas radījusi ne mazums leģendu, par to sarakstītas daudzas grāmatas un uzņemtas filmas. Jāatzīst, ka šīs šifrēšanas mašīnas bija populāras pagājušā gadsimta 20-tajos gados, kad to izmantoja gan komerciāliem mērķiem, gan dažādu valstu militārie un valsts dienesti. Tomēr pati slavenākā, patiecoties kurai visa pasaule zina vārdu „ENIGMA”, ir vācu militārais šifrēšanas mašīnas modelis „Wehrmacht ENIGMA” jeb Vermahta ENIGMA. Ar šo šifrēšanas mašīnu nacisti II Pasaules kara laikā pārraidīja šifrētus ziņojumus, kurus ļoti ilgu laiku neizdevās atšifrēt Antihitleriskās koalīcijas kriptologiem. Šīs kara šifrēšanas mašīnas bija iedalītas sauszemes un jūras. Piemēram, uz nacistu kuģiem to kapteiņiem bija dota pavēle gūsta vai avārijas gadījumā vispirms iznīcināt tieši šo šifrēšanas ierīci. Starpcitu, tieši jūras ENIGMA modeļi visā pasaulē tiek uzskatīti par lielu retumu. Un tieši šāda modeļa rotoru komplektu no Baltijas jūras dzīlēm palaimējās izcelt daivkluba „Poseidon” līdzīpašniekam, daivinga instruktoram Sergejam Semjonovam.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Jautru līgošanu novēl Daivings.lv

daivings - Jūnijs 22, 2008

p.s. Daivings.lv 2009.gada pavasarī (martā) iecerējis daivsafari – ekspedīciju uz Sudānu. Tas būs scuba diving safari uz 2 nedēļām. Brauc kopā ar mums, lasi vairāk, informācija atrodas šeit:
http://www.daivings.lv/forum/showthread.php?threadid=1373

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Daivings ekipējuma izsole Latvijā (atjaunots)

daivings - Maijs 29, 2008

Veikals „Batiskafs”, kurš specializējas daivinga un zemūdens medību ekipējuma pārdošanā, vēl tikai līdz šīs piektdienas pusdienlaikam 06.06.2008 interneta izsoļu namā Izsoles.lv piedāvā interesentiem iegūt savā īpašumā hidrokostīmus, lukturus, pleznas un citas lietas no daivinga aprīkojuma.

Lai piedalītos izsolē, jāreģistrējas izsoļu mājas lapā. Sīkāka informācija par „Batiskafs” piedāvāto ekipējumu vari iegūt interneta adresē http://www.izsoles.lv/cat/431/

Izsoles.lv ir viens no interneta izsoļu namiem Latvijā, kas nodrošina ērtu izsoles norisi starp pārdevēju un pircēju. Veikals „Batiskafs” arī turpmāk plāno ievietot savas preces šajā izsoļu namā, seko līdzi!

 

 

 
 

Coral daivinga skolai izveidota mājaslapa www.crl.lv

daivings - Maijs 10, 2008

Kā ziņo Daivings.lv lasītāji, daivinga skolai CORAL jauna mājaslapa - www.crl.lv .


 

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Latvijā jauns TDI instruktors

Shofja - Marts 20, 2008

 Tehniskā daivinga instruktoru rindās noticis pieaugums – turpmāk Latvijā būs par vienu TDI instruktoru vairāk. Kluba “Big Fish” PADI IDC Staff instruktore Gunita Jansone sekmīgi nokārtojusi TDI instruktora līmeņa sertifikātu. Turpmāk Gunita Jansone apmācīs arī Advanced Nitrox un Deco Procedures līmeņa nirējus.
Apsveicam!

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Latvijā 3 jauni daivinga instruktori

daivings - Decembris 21, 2007

 Daivinga klubs BIG FISH informē par jaunu daivinga instruktoru Skaidrīti Orlovksku, Valteri Kalmi un Ģirtu Kravali ar PADI Open Water Scuba instructor sertifikāta saņemšanu.

BIG FISH travelling&diving dibināta 2004.gada 11. februārī. Sabiedrības dibinātāji - Deniss Kermans, Horens Stalbe, Gunita Jansone. 2004.gada beigās BIG FISH jau iegūst starptautiskā PADI daivinga centra statusu.

Kopš 2004.gada septembra darbojas arī tūrisma aģentūra BIG FISH. Pašlaik daivinga centrā strādā 5 darbinieki.

 

Apspriest rakstu forumā!
 
 

NDL (National Dive League) apmācība atbilst EN un ISO standartiem

Ingrīda - Jūnijs 13, 2007

 Niršanas apmācības sistēmai NDL (National Dive League) ir piešķirta licence, kas apliecina, ka šī organizācija apmāca un sertificē nirējus atbilstoši  EN 45011  un ISO-Guide 65 srtandartiem. NDL sertifikāta numurs EUF - CB 2007 003.

Apspriest rakstu forumā!nākamais »
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto