Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
Esi informēts. Pieraksties!
Saņem ziņas 1x mēnesī par jaunumiem zemūdens niršanā! Jūsu e-pasts netiks izpausts citiem!

E-pasts:

Jaunākie raksti
Laimīgu un ar Daivingu bagātu 2011. gadu! (Par portālu) lasīt vairāk ...

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā (Raksti) lasīt vairāk ...

Džeimss Kamerons svin dzimšanas dienu Baikāla dzelmē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!! (Raksti) lasīt vairāk ...

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Baltijas jūras gultnē atrasts, iespējams, vecākais dzeramais šampanietis pasaulē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

BH2 ziņo no Slokas (Raksti) lasīt vairāk ...

Šodien svētki - Nesijas diena! (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Nesijas projekts tuvojas finišam (Raksti) lasīt vairāk ...

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...
© 2020 Daivings.lv

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā

Valcha - Septembris 15, 2010

 Daivings.lv dalībnieki BH2 un Oļegs ar 3 skrējējiem - atbalstītājiem (Mārtinš, Inga, Anda) , tērpti tkreklos ar daivings.lv logo, piedalās dubļu skrējienā lai iegūtu pirmo vietu un nestu savas komandas vārdu pasaulē. Par skrējienu var uzzināt portālā http://parstipru.lv/category/ss2/ Piedalies arī tu, vai sniedz savi morālo atbalstu Daivings.lv komandai kā līdzjutējs!

Apspriest rakstu forumā!
 
 

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!!

BH2 - Jūlijs 25, 2010

 Nu tā - Nesijai ir radušās tehniskas problēmas - pacelšanās mehānisms ir ielūzis uz iekšu. Nesija pati ir nosēdusies uz grunts. Tas notika vakar vakarā. Jonjons man vakarā ieziņoja. TĀTAD - Nesijai gaisu iekšā NEPILDĪT, BĪSTAMI!!!!!

Apspriest rakstu forumā!
 
 

BH2 ziņo no Slokas

BH2 - Jūnijs 13, 2010

 Vakar, 12.06.2010., bijām Slokā, vējš bij ah.....ākais, bet tomēr nolēmām strādāt un visus plānotos darbus izdarīt. Piedalījās oļegs, līga un bH2, Jonjons arī bija piebraucis. Kopumā pamocījāmies kādas pāris stundas. No sākuma izurbām skaustā vairākus caurumus līdz urbis pateica "čau" un izslēdzās, tad pašu augstāko caurumu skaustā ar vīli oļegs izvīlēja līdz apmēram 4-5cm diametram, pa kuru tagad labi cirkulē gaiss un tā tika novērsta problēma ka galva pati negribēja izcelties no ūdens. Atrisinājām arī otru problēmu ar nelielo lieko peldspēju, saberot kaklā apmēram 10 kg akmeņu. Līdz nākošajām brīvdienām izdomāšu kā izurbināto caurumu kosmētiski noslēpt.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Nesijas projekts tuvojas finišam

Shofja - Jūnijs 3, 2010

 Šo sestdien, 5.jūnijā Slokas karjerā noteikti atkal netrūks nirēju – un tas ne tikai tādēļ, ka sestdien tur norisināsies Lielā Slokas karjera un tā apkārtnes sakopšanas talka, kurā piedalīsies vairāki Latvijas daivklubi. Galvenais notikums noteikti būs Nesijas maketa nogremdēšana.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Mazāk daivinga, vairāk tūrisma!

Maverick - Maijs 18, 2010

 Maijā kopā ar savu buddy Aleksandru bijām plānojuši doties nirt Horvātijā. Dažādu apstākļu dēļ šoreiz nirt sanāca mazāk, nekā gribētos, tāpēc stāstā būs mazāk daivinga, tomēr ceru, ka jums būs interesantas arī šīs ceļojuma piezīmes! Ir pienācis 2010.gada 7.maijs un šodien startē nu jau „kārtējais” daivinga ceļojums. Šoreiz mūsu ceļamērķis būs Horvātija un man tas būs jau otrais ceļojums uz Vidusjūras pusi. Braucam četri – es un Agnese ar vienu auto, bet Aleksandrs un viņa sieva Svetlana – ar otru.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Wreck Zenobia – Kipras daivinga industrijas pērle.

Liene, www.divesport.lv - Aprīlis 26, 2010

 2010. gada martā - beidzot notika ilgi gaidītais brauciens uz Kipru, jeb „year round Island” kā to mēdz dēvēt krāsainos ceļojuma bukletos. Kipras pavasaris ir kā mūsu siltākā vasaras diena, tikai debesis zilākas, saule spožāka, ziedošas pļavas smaržīgākas, gatavie citrusaugļi nogatavojušies krīt zemē. Vēsture mijas ar dabas skaistumu, un visapkārt šim skaistumam ir tas, kas mūs te ir atvilinājis – tirgīzzils Vidusjūras ūdens un Kipras piekrastes zemūdens galvenais apskates objekts – nogrimis prāmis (wreck) Zenobia. Laikraksts „The Times” ir ierindojis Zenobiju pasaules wrecku daivsaitu Top 10 un, protams, katrs wreck daivers zina par šo nogrimušo objektu un lielākā daļa vēlas šeit kādreiz ienirt un veikt „pastaigu” plašajos Zenobijas gaiteņos, cerot neapmaldīties un atrast izeju līdz balonos beigsies gaiss.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Stāsta turpinājums

Jonjon - Aprīlis 11, 2010

 Tā nu ir pagājis zināms laiks kopš esmu atgriezies no Ēģiptes. Faktiski šis rakts ir turpinājums manam iepriekšējam rakstam „Cerības izgaist vējā”. Šis ir manas pārdomas par laiku līdz šim brīdim. Polijas notikumi (25.10.2009.)pamatīgi aizskāra manu patmīlību, bet varbūt arī kaut ko citu. Praktiski uzreiz nolēmu braukt pie Aleksandra Šestopaleca uz kursiem. Salīdzinot ar Čestjakovu viņš sertifikātu nedod jebkuram katram. Aleksandra izdoto sertifikātu akceptēs visi, kas viņu pazīst un ne tikai. Sazinoties ar Aleksandru sanāca varianti, ka ātrākā nedēļa kad varētu aizbraukt pie viņa uz kursiem ir janvāra otrā nedēļa. Taču laiku negribēju zaudēt velti, intensīvi meklēju iespēju ar kādu ienirt un trenēties.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Paskāls Bernabē prezentā jaunu projektu - "Big 5" – labākas alas un vraki

Shofja - Februāris 21, 2010

 Festivāls „Golden Dolphin” šķiet vairs nav iedomājams bez Paskāla Bernabē piedalīšanās. Domājam, ka paša Paskāla Bernabē vārds daiveru aprindām vairs neprasa īpašus komentārus, galu galā viņam taču pieder pasaules rekords par dziļāko daivu – Paskāls Bernabē ir sasniedzis 330m dziļumu, bez tam viņš ir arī pazīstams cave daiveris, vrekdaiveris, tehniskais daiveris, rebrīzeru daiveris, kā arī instruktors. Ja aizvadītajā gadā festivālā „Golden Dolphin” Paskāls Bernabē prezentēja savu krievu valodā iznākuši grāmatu „Ceļvedis tehniskajā daivingā” („Путеводитель по Техническому Дайвингу”, „Le guide de la plongée Tek”), tad šogad viņš visus interesentus iepazīstināja ar jaunu projektu „Big 5”. Šis projekts veltīts pasaulē 5 iespaidīgākajām alām un vrakiem.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Kā īsti ir ar daivinga drošību Ēģiptē?

Shofja - Februāris 19, 2010

 Par daivinga drošības jautājumiem Ēģiptē festivālā „Golden Dolphin 2010” tika uzsākta saruna jau aizvadītajā festivālā. Šogad Ēģiptes Daivinga un ūdenssporta kameras (CDWS) priekšsēdētājs Hišams Gabrs šo sarunu turpināja. Jāteic, ka diskusija ieilga daudz virs atvēlētā laika, jo Krievijas daiveriem jautājumu un komentāru bija daudz – īpaši jau par situācijām, kad jūrā pazūd daiveri un to kā īsti norisinās pazudušo meklēšana.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Maskavā atklāts „Golden Dolphin 2010”

Shofja - Februāris 18, 2010

 18.februārī pašā Maskavas centrā, kompleksā „Gostinij Dvor” tika atklāts ikgadējais, Austrumeiropā lielākais daivingam un zemūdens sportam veltītais festivāls „Golden Dolphin”. Bez jau tradicionālajiem daivindustrijas pārstāvjiem – ekipējuma, foto un video tehnikas, ceļojumu un daivsafari operatoriem, daivklubiem un apmācības sistēmām, šogad festivālā parādījušās arī jaunas vēsmas. Tā kā šī „Golden Dolphin” vadošā tēma ir „Ūdens un mode”, tad festivālā piedalās arī jaunie Krievijas akvadizaineri, piedāvājot savu skatījumu jaunākajā akvamodē.

Apspriest rakstu forumā!nākamais »

Jaunākie ziņojumi forumā


Regulators , kompis
Rakstīja: Davecbr

Daivinga SAT TV
Rakstīja: harpuns

Spānu flote atradusi vairāk kā 100 vrakus pie Kadisas
Rakstīja: harpuns

Tiek meklēta 1950 gadā pie Liepājas nogrimusī
lidmašīna

Rakstīja: levans

Sloka
Rakstīja: kondrashovs

31.12.2012 Daivings Slokas Ūdenstilpnē
Rakstīja: kondrashovs

Kuģi dzelmē - ieskats zemūdens dzīlēs, skats uz
nogrimušiem kuģiem

Rakstīja: kondrashovs

Ūdenī atrod apavus ar cilvēku atliekām
Rakstīja: batjka

Shark Week 2010
Rakstīja: batjka

Beuchat Neoprēna drysuit
Rakstīja: wabrix

ишу друзей )
Rakstīja: abramovmarat

Dominikāna
Rakstīja: Hardcore

Foruma top dalībnieki


Autors:Ziņas:
Hardcore 2107
Shofja 2086
Valcha 1797
Jafar 1357
bH2 956
Jonjon 888
tec 836
Gints 603
olegs 550
Maverick 541
daivings 463
Valzive 416
L.L. 320
Incis 308
Burvis 285
_Lii_ 274
Kasics 262
Zivs 257
Martins 246
wiesturs 243
valery 242
Dolphin 226
GatisV 220
Arnoo 160
Lady 157
enifer 147
marisliepins 145
JurisBluzmanis 134
Shawn Archer 123
Sandris Grantins 106
Silmalis 104
Rihards l 102
irbe 79
morgenstern 77
plezna 73
sharapovs 67
zahar 67
diversia 59
waterrabbit 58
Pingvin 58

Mēneša aktīvākie


User:Posts:
 
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto