Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
Jaunākie raksti
Laimīgu un ar Daivingu bagātu 2011. gadu! (Par portālu) lasīt vairāk ...

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā (Raksti) lasīt vairāk ...

Džeimss Kamerons svin dzimšanas dienu Baikāla dzelmē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!! (Raksti) lasīt vairāk ...

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Baltijas jūras gultnē atrasts, iespējams, vecākais dzeramais šampanietis pasaulē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

BH2 ziņo no Slokas (Raksti) lasīt vairāk ...

Šodien svētki - Nesijas diena! (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Nesijas projekts tuvojas finišam (Raksti) lasīt vairāk ...

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...
© 2020 Daivings.lv

Šodien svētki - Nesijas diena!

مصريه - Jūnijs 5, 2010

 Slapjā daivinga sezona atklāta, Sloka sakopta un Nesija nogremdēta. Liels paldies visiem, kas piedalījās un organizēja. Mums visiem par lielu prieku laika apstākļi mūs šodien lutināja. Spīdēja spoža saulīte un arī vējš nebija tik stiprs un auksts kā vakar. Prieks, ka bija sapulcējušies tik daudz cilvēku. Tika ēsts un dzerts, tīrīts un kārtots, filmēts un fotografēts. Redzēju kā pieredzējušus daiverus un daudzus instruktorus, tā arī galīgus iesācējus. Domāju, ka pasākums izdevās lielisks un visi guva pozitīvas emocijas.

Tomēr neizvairījāmies arī no vairākām ķibelēm. Neizdevās noskaidrot vairāku Coral sarūpēto un Skloda saslēpto šampanieša pudeļu likteni. Vai tās tagad ir ieraktas kaut kur Slokas dūņās, vai arī kādam tomēr laimējās tikt pie putojoša dzēriena. Gan jau laimīgie ieguvēji, ja tādi ir, vēl atsauksies un palielīsies pārējiem par saviem atradumiem.  Diemžēl vienu no daiveru mašīnām arī piemeklēja kāda ķibele, proti, tika pie pašvaldības policista autogrāfa 30 LVL vērtībā. Tie, kas Sloku apmeklē puslīdz regulāri zin, ka šosezon tur ir īpaši grūti ar stāvvietām un abās ceļa malās ir zīmes par apstāšanās aizliegumu. Tās nedaudzās novietošanas vietas ar savu kapacitāti nespēja apmierināt talcinieku vajadzības un tādēļ visas dienas garumā mašīnas tika novietotas abpus ceļam. Ierodoties Pašvaldības policijai pēc dienišķās maizes, gandrīz visi paspēja pārdzīt savus auto, atskaitot vienu blondu meiteni, kas tajā laikā bija zem ūdens.
Arī Nesija mums bija sagādājusi pārsteigumus. Sākās viss ar boju, kas norādīja Nesijas pamatu atrašanās vietu. Tā bija apsieta ap akmeni, kas novietots uz grunts. Vēl vakar vēlu vakarā tas bija savā vietā, bet, kad šodien aizstūmām turp Nesiju, nolaidām to zem ūdens un ienirām paši, izrādījās, ka pamatu zem mums nav. Un sākās izmisīgi to meklējumi. Tā visa rezultātā, pie Slokas ļoti, ļoti sliktās redzamības, tā pāris sekunžu laikā pārvērtās par galīgu neredzamību. Mēs ar BH2 labu laiku nelielā radiusā ap boju uz tausti meklējām pamatus. Bez rezultātiem. Pēc laika sapratu, ka meklēšanas radiuss ir jāpaplašina. Izpeldēju vietā, kur mazāk saduļķots un uzsāku meklējumus, pēc brīža uzdūros vienam vizuālam orientierim un tad jau bija skaidrs apmēram kur ir jāmeklē. Papeldēju uz vienu pusi, tad uz otru un pēc pāris minūtēm pamatus atradu. Ūdens apkārt tiem bija absolūti nesaduļķots. Pacēlos ūdens virspusē, lai sasauktu pērējos un konstatēju, ka Nesija ar komandu atrodas kādus 15 m no manis. Jautājums. Kā boja bija aizceļojusi. Vai tiešām tik stiprs vējš? Makšķernieki? Tagad nācās Nesiju pacelt atkal virs ūdens un pārvietot uz pareizo vietu. Tas atkal aizņēma kādu laiku. Kad Nesija atradās mājvietā, izrādījās, ka piepūšot to pilnu ar gaisu, no ūdens uzpeld tikai Nesijas skalps, nevis visa galva un daļa kakla, kā tas bija paredzēts. Tātad pamati ir par dziļu, lai gan sākumā šaubijāmies vai nav par seklu. Ar to vēl viss nebeidzās. Tagad vajadzēja no Nesijas izlaist gaisu, lai galva pazustu zem ūdens, bet..... Pēc vakardienas krāsošanas visi gaisa izplūdes caurumi bija aizķepuši, tos BH2 izurbināja no jauna. Nepalīdz. Uz krastu tika sūtīts suports pēc instrumentiem, pat 2 reizes. Tad izveidojām papildus caurumus un vienalga Nesijas galva palika virs ūdens. Šajā brīdī mans šodien ūdenī pavadītais laiks jau bija pietuvojies četrām stundām, gaiss kārtējā balonā palicis 50 bar un es devos uz krastu. Redzēju, ka arī BH2 parādījās krastā un pēc brīža atkal devās Nesijas virzienā, pieslēdzās arī nupat atbraukušais Jonjon, asistējot marisliepins vēl apmēram pēc stundas Nesijas galva tomēr pazuda zem ūdens.
Tagad plānā nākamnedēļ pārvietot uz drusku seklāku vietu, lai iegūtu paredzēto estētisko baudījumu.
Tā kā dienas lielāko daļu pavadīju ūdenī, kā zem, tā arī virs, man nav ne jausmas par to, kas notika krastā. Aculiecinieki atsaucieties. Pastāstiet. Parādiet.

Apspriest rakstu forumā!
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto