Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
Jaunākie raksti
Laimīgu un ar Daivingu bagātu 2011. gadu! (Par portālu) lasīt vairāk ...

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā (Raksti) lasīt vairāk ...

Džeimss Kamerons svin dzimšanas dienu Baikāla dzelmē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!! (Raksti) lasīt vairāk ...

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Baltijas jūras gultnē atrasts, iespējams, vecākais dzeramais šampanietis pasaulē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

BH2 ziņo no Slokas (Raksti) lasīt vairāk ...

Šodien svētki - Nesijas diena! (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Nesijas projekts tuvojas finišam (Raksti) lasīt vairāk ...

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...
© 2020 Daivings.lv

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas

Daivings - Jūlijs 19, 2010

 Jūras piekrastē Ventspils pusē parādījušās medūzas, taču atpūtniekus tās netraucē nodoties peldēm, aģentūrai BNS pastāstīja atpūtnieki. Medūzas aptuveni desmit centimetru diametrā manītas Ventspils Zilā karoga pludmalē.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali

Daivings - Jūlijs 12, 2010

 Saulkrastu pusē vairāki zvejnieki stāstījuši par jūrā novērotu vali, aģentūrai LETA pastāstīja kāds Valsts vides dienesta darbinieks. Redzētais dzīvnieks esot vairākus metrus garš ar spuru. Izteikts minējums, ka tas varētu būt pārstāvis no plēsīgas sugas, kas ēd roņus.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Šodien svētki - Nesijas diena!

مصريه - Jūnijs 5, 2010

 Slapjā daivinga sezona atklāta, Sloka sakopta un Nesija nogremdēta. Liels paldies visiem, kas piedalījās un organizēja. Mums visiem par lielu prieku laika apstākļi mūs šodien lutināja. Spīdēja spoža saulīte un arī vējš nebija tik stiprs un auksts kā vakar. Prieks, ka bija sapulcējušies tik daudz cilvēku. Tika ēsts un dzerts, tīrīts un kārtots, filmēts un fotografēts. Redzēju kā pieredzējušus daiverus un daudzus instruktorus, tā arī galīgus iesācējus. Domāju, ka pasākums izdevās lielisks un visi guva pozitīvas emocijas.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore

Divesport - Maijs 19, 2010

 Frīdaivere no Latvijas, kura guvusi atzinīgus rezultātus frīdaivinga čempionātos - Jūlija Marjeviča pēc nedēļu ilga semināra APNEA ACADEMY, kas notika no 9.-15.maijam Šarm el Šeikhā, Ēģiptē, veiksmīgi nokārtojusi visus eksāmenus un kļuvusi par pirmo un pagaidām vienīgo Apnea Academy (http://www.apnea-academy.com) frīdaivinga instruktori Baltijas valstīs. Jūlija Marjeviča studentu apmācību plāno uzsākt rudenī.
Apsveicam!

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Latvijas sportistei otrā vieta frīdaivinga sacensībās Krievijā

Liene - Maijs 5, 2010

 24. un 25.aprīlī Maskavā notika frīdaivinga atklātās sacensības baseinā - „Кубок России 2010 по фридайвингу” („Krievijas kauss frīdaivingā 2010”). Latviju šajās sacensībās pārstāvēja frīdaivere Jūlija Marjeviča, kura trīs disciplīnu rezultātu kopvērtējumā ieguva 2.vietu.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Liepājas kanālā atrod svešzemju krabi

Daivings - Aprīlis 24, 2010

 Liepājā ūdenslīdēji šodien Lielajā talkā, attīrot no atkritumiem Tirdzniecības kanālu, uzgājuši tajā jaunus iemītniekus - nezināmas sugas krabjus. Jūras Spēku (JS) flotiles štāba priekšnieks komandkapteinis Juris Roze aģentūrai BNS pastāstīja, ka ūdenslīdēji kanālā pamanījuši vairākus dzīvus krabjus, kas uz Liepāju, visticamāk, atceļojuši ar kuģiem.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Sacensības “Riga Freediving Cup 2010”

Daivings - Februāris 12, 2010

 Šajā nedēļas nogalē - no 13. līdz 14.februārim Rīgā norisināsies starptautiskas frīdaivinga sacensības “Riga Feediving Cup 2010”. Sacensības notiks pēc AIDA standartiem un plānots, ka tajās piedalīsies sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Zviedrijas u.c. valstīm.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Jurija Melkonova grāmata „Rīgas „Bostons”

daivings - Februāris 1, 2010

 Izdevniecība „GVARDS” latviešu valodā izdevusi Jurija Melkonova grāmatu „Rīgas „Bostons”. Grāmata ir stāsts par 2008.gada jūnijā Rīgas jūras līcī atrastā padomju bumbvedēja „A-20 Boston” likteni. Grāmatā izmantoti vēsturiski materiāli, tajā ir arhīvu dati, radinieku un notikumu dalībnieku atmiņas. Teksts ilustrēts ar lielu daudzumu fotogrāfiju un shēmu.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Laimīgu Jauno 2010.gadu!

Daivings - Decembris 31, 2009

 Daivings.lv sveic visus daiverus gadu mijā! Lai Jaunajā 2010.gadā daudz neaizmirstamu, interesantu un veiksmīgu ieniršanu! Lai arī Jaunajā gadā ieniršanu skaits sakrīt ar izniršanu skaitu! Vēlam visiem topošajiem un esošajiem daiveriem piepildīt iecerēto, nākamajā gadā atklāt sev jaunas niršanas vietas un satikt jaunus draugus! Burvīgus ceļojumus ar neaizmirstamiem zemūdens iespaidiem! Jaunas zināšanas un prasmes!
Uz tikšanos arī 2010.gadā gan daivings.lv forumā, gan klātienē – virs un zem ūdens!
Laimīgu Jauno 2010.gadu! :)

Daivings.lv komanda

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Priecīgus Ziemassvētkus!

Daivings - Decembris 25, 2009

 Siltus, mīļus un dvēselē bagātus Ziemassvētku! Lai visiem esošajiem un topošajiem daiveriem piepildās gan klusie, gan skaļie, gan vispārdrošākie sapņi! Ticēsim brīnumiem ne tikai Ziemassvētku laikā! :)

Daivings.lv kolektīvs

nākamais »
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto