Par portālu Reģistrēties Kontakti
Forums Sveicināts, ' . $userinfo['username'].''; echo ' [Iziet]

'; require_once './plugins/p10_mi_loginpanel/pminfo.php'; }else{ //echo RewriteLink('index.php?categoryid=' . $categoryid); echo '
Lietotājvārds Parole
Paroles atjaunošana
'; } } */ ?>
Projekts Nesija
Haizivs 
projekts
Jaunākie raksti
Laimīgu un ar Daivingu bagātu 2011. gadu! (Par portālu) lasīt vairāk ...

Daivings.lv piedalās dubļu skrējienā (Raksti) lasīt vairāk ...

Džeimss Kamerons svin dzimšanas dienu Baikāla dzelmē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

UZMANĪBU!!! Nesijai ir radušās tehniskas problēmas!!! (Raksti) lasīt vairāk ...

Kurzemes piekrastē jūrā parādījušās medūzas (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Baltijas jūras gultnē atrasts, iespējams, vecākais dzeramais šampanietis pasaulē (Daivings pasaulē) lasīt vairāk ...

Saulkrastu pusē zvejnieki stāsta par jūrā novērotu vali (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

BH2 ziņo no Slokas (Raksti) lasīt vairāk ...

Šodien svētki - Nesijas diena! (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...

Nesijas projekts tuvojas finišam (Raksti) lasīt vairāk ...

Turpmāk Baltijas valstīs būs sava APNEA ACADEMY instruktore (Daivings Latvijā) lasīt vairāk ...
© 2020 Daivings.lv

Fotokamera snorkelētājiem

Aigars Ieviņš - Aprīlis 29, 2009

 Panasonic prezentējuši fotokameru DMC-FT1, kas ir īpaši piemērota aktīvai atpūtai, ziņo portāls Datuve.lv. Fotokamera ir droša pret triecieniem un putekļiem/smiltīm, un nekas nenotiks arī tad, ja ierīce iekritīs ūdenī. Tā ir pirmā šāda tipa kamera, kas spēj filmēt AVCHD Lite HD augstas izšķirtspējas formātā.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Jūs uztrauc tas, ka fotoaparāta bokss zem ūdens var tikt pieliets ar ūdeni?

Stīvens Frinks („Scuba Diving”, 02/2008) - Aprīlis 27, 2009

 Cilvēkam, kurš aizraujas ar zemūdens fotografēšanu, fakts, ka kameras boksā ir nonācis ūdens ir pats briesmīgākais ar ko var nākties saskarties. Un ja jūs nodarbosieties ar zemūdens fotografēšanu ilgu laiku, tad tas tiešām noteikti arī notiks un ļoti iespējams ne vienu vien reizi. Tas vienmēr ir nepatīkami, bet visnepatīkamākā ir tieši pati pirmā reize. Atceros, kā es traumēju savu zemūdens boksu nirstot lielā straumē. Es zināju, ka ja ielekšu ūdenī bez fotoaparatūras, tad būs daudz grūtāk atgriezties līdz kuģim, lai no tā paņemtu fotoaparātu. Un tāpēc es ielecu ūdenī ar boksu rokās. Rezultātā, boksam atsitoties pret ūdens virsmu, tā slēdzis atleca vaļā. Sāļais ūdens iekļuva boksā. Nevar teikt, ka boksā ieplūda daudz ūdens, bet tā bija pietiekami, lai viss turpmākais tiktu sabojāts. Todien es nespēju paveikt ieplānoto un, kas vēl sliktāk, tobrīd es tikai uzsāku savu zemūdens fotogrāfa karjeru, un 200 dolāru lielo rēķinu par fotoaparāta remontu es apmaksāju ar lielām grūtībām.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

“Aquatica” radījusi pirmo zemūdens boksu videokamerām - HD Wave

Daivings - Aprīlis 11, 2009

 Kanādas kompānija “Aquatica”, kas nirējiem pazīstama ar saviem fotokamerām ražotajiem zemūdens boksiem, radījusi savā vēsturē pirmo zemūdens boksu videokamerām. Jaunais HD Wave paredzēts videokamerām Sony HDR-SR11/12 un Sony HDR-XR500V/520V HD.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Jauns dekompresiometrs Suunto HELo2

Batiskaf - Aprīlis 6, 2009

 SUUNTO HelO2 – tā ir sensācija tehniskajā daivingā. Šis jaunais tehniskajiem daiveriem paredzētais SUUNTO kompjūters izstrādāts ar mērķi, lai atvieglotu tehnisko daiveru ieniršanas, bet kompjūterā esošais ieniršanu plānotājs katras ieniršanas plānošanu padarīs daudz elastīgāku un ērtāku. SUUNTO HelO2 nirējiem ļaus plānot ieniršanas balstoties uz savu iepriekšējo ieniršanu pieredzi, dos iespēju ieprogrammēt 8 dažādus gāzu maisījumus (ieskaitot trimiksu) un saņemt ieteikumus pārslēdzoties no viena gāzu maisījuma uz citu. Lai realizētu uzstādīto daivplānu tiek ieteikts izmantot algoritmu SUUNTO TECHNICAL RGBM, kas dod iespēju daudz elastīgāk piemēroties daivera ieniršanas parametriem.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Canon prezentē savu pirmo kameru aktīvai atpūtai

Aigars Ieviņš - Marts 7, 2009

 Canon prezentējuši desmit jaunas fotokameras, no kurām viena ir kompānijas pirmā ūdens, triecienu un aukstumu izturīgā amatieru kamera PowerShot D10. Ar savu 12,1 megapikseļa sensoru, 3x optisko tālummaiņu un optisko stabilizatoru tā varētu kļūt par populāru tūristu atribūtu, uzskata Canon.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Nākotnē daudz drošāka niršana ar "EXITPOINT"

Shofja - Februāris 18, 2009

 Daivinga drošības jautājumi vienmēr ir bijuši aktuāli un nozīmīgi. Visdažādākie daivingam domāto lietu ražotāji vienmēr ir pievērsuši šim jautājumam lielu vērību, vienmēr ir centušies rast kādus jaunus risinājumus, kā zemūdens peldēšanu padarīt vēl drošāku. Kāds Kvīnslendas Tehnoloģiju universitātes (Queensland University of Technology) students - Toms Frasers (Tom Fraser) ir izstrādājis jauna veida zemūdens navigācijas ierīci daiveriem - „Exitpoint”, ko iesniedzis „Australian Design Award” konkursam. Viens no iekārtas mērķiem – neļaut nirējiem pazust vienam no otra. Un, protams, tā sevī apvieno citas zemūdens peldēšanā nepieciešamas funkcijas, piemēram, dziļuma noteikšanu un zem ūdens pavadītā laika ilgumu.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Zemūdens iemītnieku vērošanai nu vairs nevajag apgūt daivingu

Shofja - Februāris 9, 2009

 Lai vērotu zemūdens iemītniekus nu vairs nav obligāti nepieciešams apgūt niršanas iemaņas. Kompānija “Sea trek” piedāvā jaunu izklaides un atpūtas veidu, kurs iepriecinās ikvienu, kuram nepatīk daivings, bet patīk vērot okeāna un jūras iemītniekus. Lai piedalītos šajā „pasākumā” ir tikai jāprot staigāt un elpot.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

„Boot 2009” prezentēts jaunais Scubapro A700 regulators

Shofja - Janvāris 22, 2009

 Diseldorfā (Vācija), „Boot 2009” izstādes pirmajā dienā kompānija „Scubapro” prezentēja savu jauno A700 regulatoru. Šis „Scubapro” jaunais regulators, kurš radīts ar lielu mīlestību pret daivingu, ir radošu ideju un jaunu tehnoloģiju (kas vēl atrodas patentēšanas procesā) apvienojums.

Apspriest rakstu forumā!
 
 

“Liquid Image” piedāvā jaunu HD zemūdens digitālo kameru – masku

Shofja - Janvāris 13, 2009

 Kompānija “Liquid Image” “CES show 2009” (CES - Consumers Electronic Show) Lasvegasā, ASV prezentē savu jauno zemūdens digitālo kameru – masku   “Liquid Image SCUBA SERIES HD320 Camera / Video Mask”.  Šī jaunā maska nirējiem dod iespēju zem ūdens  fotografēt un filmēt brīvo-roku sistēmā. HD video ir 720P (1280 x 720) un veic ierakstu līdz 30 kadriem sekundē ar skaņu. Kamera – maska var darboties arī kā fotokamera ar izšķirtspēju 5 MP (2560 x 1920).

Apspriest rakstu forumā!
 
 

Atklāts rūpnieciskais brāķis “Poseidon W50” spārniem

Shofja - Jūnijs 26, 2008

 Kompānija “Poseidon Dive Systems” paziņojusi, ka spārnu “Poseidon W50”  iekšējām  kamerām no partijas 5445 atklāts ražošanas brāķis. Kompānija aicina nirējus, kuri laika posmā no 2007.gada 16.septembra līdz 2008.gada 10.jūnijam iegādājušies spārnu “Poseidon W50”, pārbaudīt spārna iekšējās kameras partijas sērijas numuru, ja tas ir 5445, tad šo spārnu īpašnieki tiek aicināti pēc iespējas ātrāk griezties pie tuvākā “Poseidon” izplatītāja (veikalā, kurā šis spārns  “Poseidon W50” tika iegādāts), lai konkrēto detaļu apmainītu.

Apspriest rakstu forumā!nākamais »
Daivings.lv - daivings, diving, scuba, niršana, snorkelēšana, frīdaivings, zemūdens peldēšana. Latvijas daivinga žurnāls un forums. Fotogrāfijas un raksti ir autoru īpašums. © 2006 - 2010 Daivings.lv Fotostudija | Kāzas | Foto